Meble kuchenne Moelke

Moelke Kuchnie

Jeśli szukasz profesjonalnej i sprawdzonej firmy z Poznania, która specjalizuje się w wykonywaniu kuchni na wymiar, jesteś w dobrym miejscu.

Doświadczenie i ciągły rozwój pozwoliło marce na przygotowanie oferty mebli, których fronty wykonane są z laminatu, folii, okleiny dębowej oraz akrylu. Moelke to oryginalne kuchnie na wymiar od renomowanego producenta: grupy Szynaka Meble.

Dzięki zastosowaniu jedynie typowych brył możemy zaproponować nowoczesną i funkcjonalną kuchnię w korzystnej cenie. Termin realizacji kuchni to jedynie 4 tygodnie.

Kompleksowa oferta

Co ważne, oferta Moelke KUCHNIE jest również kompleksowa. Znajdziemy w niej każdy element kuchni: od korpusu, przez blat i fronty, po uchwyty czy inne akcesoria uzupełniające. Na jakość kuchni Moelke wpływają wcześniej wspomniane materiały, czyli fronty wykończone w laminacie, folii, okleinie modyfikowanej dębowej lub w trwałym akrylu. Charakteryzuje je odporność na różnego rodzaju zarysowania bądź uszkodzenia. Wszystkie elementy produkowane przez Moelke są bezpieczne - poczynając od półek, po wykończenie frontów.

Więcej niż kuchnia

Realizacja zleceń według filozofii Kitchen - Focal point of life pozwala wyjść poza schemat w procesie projektowania mebli kuchennych. Moelke skupia się nie tylko na wyglądzie kuchni, ale także na jej funkcjonalności. Wraz z meblami kuchennymi Moelke możemy zaproponować przemyślane rozwiązania, ułatwiające wykonywanie codziennych czynności lub polepszające wygląd kuchni, np. fronty maskujące do zmywarki, szafki pod płytę grzejną lub zlewozmywak, wyspę kuchenną z szafkami i szufladami, oświetlenie podszafkowe w technologii LED i wiele innych.

Ceny kuchni Moelke

Cennik kuchni Moelke jest uzależniony do indywidualnych preferencji naszych Klientów. Dzięki zastosowaniu przez Moelke KUCHNIE tylko typowych szafek możemy zaproponować niższą cenę poprzez obniżenie kosztów obsługi zamówienia oraz produkcji. Opinie Klientów, którzy już skorzystali z tego rozwiązania, są niezwykle pozytywne. Nasze propozycje docenią zarówno miłośnicy klasycznych aranżacji, jak i ci, którzy chcą iść z duchem czasu oraz najnowszymi trendami w wystroju wnętrz.