Kuchnie nowoczesne na wymiar | Poznań i okolice | Nowoczesne projekty kuchni

Image

Meble Nowoczesne

Nowoczesne kuchnie to takie, które łączą prostą formę z wyszukanym designem. Minimalizm z elegancją. Funkcjonalność z estetyką. Projektujemy oraz wykonujemy kuchnie na wymiar, które wpisują się w popularny nowoczesny styl. Główne założenie jest takie, by było prosto, przejrzyście, przestrzennie, bez zbędnych dekoracji - jednocześnie oryginalnie i z pomysłem.

Kuchnie nowoczesne

Styl nowoczesny w kuchni

W odróżnieniu od tradycyjnych kuchni, które zazwyczaj były oddzielone od reszty mieszkania, obecnie nowoczesne kuchnie stanowią jego integralną część. Popularne w tej kwestii stają się między innymi wyspy kuchenne. Nowoczesny styl to taki, który odpowiada także aktualnym trendom. Aranżacje w 2021 roku będą zatem minimalistyczne i jednocześnie efektowne.

Pojawią się charakterystyczne dla tego stylu gładkie ściany. Często będziemy mogli obserwować również spójną kolorystykę, zazwyczaj bardzo stonowaną, jednocześnie prezentującą wręcz sterylną czystość. W projektach w 2021 roku będzie dominowała biel, czerń, odcienie szarości. Niekiedy pojawią się kolorowe i mocne akcenty. Projekty przedstawią ergonomiczną i zarazem estetyczną kuchnię nowoczesną, w której nawet okap będzie pełnił funkcję dekoracyjną.

W szafkach kuchennych w stylu klasycznym pięknie prezentują się również szprosy. To dekoracyjne uzupełnienie klasycznych mebli kuchennych. Dzielą tafle szkła na mniejsze części i dają wrażenie harmonii w całym pomieszczeniu, gdy za przeszklonymi witrynami znajduje się zastawa w jednolitym kolorze. Dodatkowo szkło we froncie skutecznie odbija światło, rozjaśniając klasyczną kuchnię i dając wrażenie lekkiej zabudowy.

Ergonomia nowoczesnej kuchni

Wysuwając na pierwszy plan wygodę przygotowywania i spożywania posiłków, przechowywania produktów spożywczych oraz naczyń i akcesoriów kuchennych, a także szybkie sprzątanie czy uporządkowywanie tej przestrzeni, doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania dotyczące układu kuchni, stref roboczych czy organizacji dostępnego miejsca. Na przykład wysoko umieszczone szafki górne w wielu przypadkach powinny mieć mechanizmy ułatwiające otwieranie i dostęp do wnętrza – to szczegóły, o które można zadbać, decydując się na pomoc specjalistów z naszego studia.

Jakość nowoczesnych mebli kuchennych

W zakresie projektowania kuchni nowoczesnych na wymiar współpracujemy z najlepszymi producentami i partnerami z branży meblarskiej. Na jakość całych zestawów wszystkie komponenty: od korpusu i wykończenia frontów, po charakterystyczne dla nowoczesnego stylu minimalistyczne uchwyty lub często pojawiające się systemy bezuchwytowe. Ważne, by zaprojektowana kuchnia była funkcjonalna i estetyczna nawet za kilka czy kilkanaście lat. Właśnie dlatego zaufaliśmy sprawdzonym producentom, którzy stawiają na jakość, trwałość i niezawodność wykonywanych przez siebie mebli kuchennych.

Skontaktuj się z nami: a my powiemy Ci jak przygotować się do pierwszego spotkania.