Villa Project: Studio Mebli Kuchennych - Villa Project

Image

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem fabryki Atlas Kuchnie, mającej już ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji mebli kuchennych.

Od ponad 25 lat projektujemy kuchnie, w których każda czynność staje się wyjątkowa.

Partnerem fabryki w zakresie okuć, prowadnic szuflad i zawiasów jest austriacka firma „Blum" oferującą najwyższy standard oraz dożywotnią gwarancję.

Pracujemy z profesjonalnym programem CAD kuchnie, dzięki któremu możemy Państwu przedstawić wizualizację kuchni i odzwierciedlić na ekranie Państwa oczekiwania.

Kuchnia w dzisiejszych czasach to dużo więcej niż miejsce, gdzie przygotowuje się posiłki. To miejsce, w którym liczy się aranżacja i pięknie, dobrze zaplanowana przestrzeń. Wierzymy, że każdy może mieć swoją wymarzoną kuchnię – do której wraca się z przyjemnością do domu, która odzwierciedla gusta, dopasowuje się do stylu życia i codziennych potrzeb.

Nasza oferta to innowacyjne rozwiązania, ciekawe wzornictwo, trwałość i bardzo wysoka jakość produkowanych mebli i wykończeń oraz cała gama urządzeń AGD i armatury kuchennej renomowanych producentów dostępnych na polskim rynku.

Image

Cechy naszej firmy

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Wzornictwo zgodne z europejskimi trendami

Wdrażanie nowych wzorów i kolorów do kuchni

Bazowanie na materiałach o najwyższej jakości i wzornictwie

Specjalistyczny i zaawansowany park maszynowy zapewniający najwyższą jakość

Zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje/spotkanie, na którym wyjaśnimy jakie kroki należy podjąć żeby zaprojektować idealną kuchnię.

 

Jeśli nie masz na to czasu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

Adres siedziby
ul. Szpitalna 18 60-572 Poznań
Numer telefonu
+618-430-018